poprvé

9. května 2018 v 18:06 | Aite |  Momenty
Je večer. Dneska máš přijít poprvé ke mně domů a přespat u mě. Už mi není sedmnáct, abych se bála, že to bude bolet. Přesto jsem nervozní, můj první a taky dosud poslední vztah skončil skoro před rokem. Nikdy předtím jsem s nikým jiným nebyla, takže mě napadají klasické otázky, které napadají snad každou dívku, když se má poprvé intimně sblížit se svým protějškem. Však to všichni známe.

Kupuji víno, protože díky němu se snad dokáži alespoň trochu uvolnit a nebudu tak nervózní.

Máš ke mně přijít okolo sedmé večer, rodiče nejsou doma. Jenže ty budeš mít zpoždění. Tvůj nejlepší kamarád se rozchází s holkou, takže potřebuje pravého kamaráda. Chápu to, nezlobím se, ale to čekání mě ničí. Pozvu si k sobě tedy kamarádku, která to sice ještě neví, ale jejím hlavním úkolem je rozptýlit mě, protože samotné víno to nesvede.

Sedíme spolu doma, nevím, jestli to štěstí a vzrušení, pramení z vína nebo z očekávání. Směju se všemu, co řekne, protože jsem nervózní tak, jako jsem nebyla ani u mého prvního sexu.
Když konečně dorazíš, klepu se snad ještě víc, ale už vím, že je to kvůli tobě. Usmívám se od ucha k uchu, takový to klasický natěšení malý holky, když čeká na dárek, který si bude moc rozbalit - hahah trochu dvojsmyslů neuškodí.

Všichni se přesouváme na balkón, kde si společně povídáme. Dneska jsi se seznámil s mojí kamarádkou poprvé, což je důležitý okamžik v mém životě. Strachuji se, abyste si rozumněli, protože žádná holka nechce od své kamarádky poslouchat, že to není kluk pro ni. Později zjišťuji, že zbožňuje.
Na balkóně kouříme a smějeme se věcem, který by mi normálně ani nepřišly vtípný. Teď to ale nevadí, všechno to nadšení potřebuje ven.

Ocitáme se tam sami, chvilku si povídáme, oba dva jsme opilí. Ty si zapíjel žal kamaráda, já svojí nervozitu. Chci zajít zpátky do bytu, ale ty mě chytáš za ruku a přitahuješ si mě k sobě. Pevně mě obejmeš, takže můžu cítít alkohol. Nakloníš se k mému uchu a jednoduše, jako kdyby ani o nic nešlo, vyslovíš: "Já tě miluju." Jen tak, po měsíci vídání. Vyděsí mě to. Nevím, jak mám reagovat. Tahle věta je pro mě natolik posvátná, že ji nechci vyslovit jen tak, opilá. Proto se usměji a dám ti pusu. Dneska není ten den, kdy ti otevřu své srdce. Na to si budeš muset ještě počkat. Dočkáš se.

V bytě se ocitneme sami. Jsem ve svém pokoji, sedám si na postel. Ty si stále v obýváku a piješ víno. Ne to moje, ale svoje, co si přinesl spíš sobě než mně na kuráž. Je to tak komický. Mám pocit, že jsi ještě víc nervózní, než jsem já. Ale to nevadí, je to krásný. Vážím si toho, jen mi tím dokazuješ lásku, kterou ke mně cítíš. Začnu se tlumeně smát a poprosím tě, ať jdeš ke mně. Ty se ke mně pomalu doplížiš a sedáš si vedle mě. Políbím tě. Upřímně, s láskou. Ty mi to opětuješ.

Jdeme si lehnout, lehám si vedle tebe a zhasínám. Začneme se líbat. Najednou všechna nervozita, kterou jsem předtím pociťovala, je pryč. Jsem náruživá tak moc, až mě to samotnou překvapuje. Řekla bych ale, že ten víc překvapený jsi ty. Sotva se mě dotkneš.
Najednou je pro mě všechno tak přirozený. Myslím s tebou. Jako kdyby to nebylo nic, co by pro nás bylo poprvé. Jako kdybych přesně věděla, co mám dělat. Bylo to poprvé, co jsem takový pocit měla. Od té doby ho s tebou mám pokaždé.

Rozepínám ti pásek a líbám tě na čele. Něžně. Chci abys v tom co dělám viděl, co zatím nedokážu říct slovy. Užívám si každý tvůj pohyb a každý tvůj dotek. Nepřestávej.

Přestaneš. Po krátké chvilce. Jsem zmatená, nejsem si jisté, co se děje. Pak mi to nejde. Nejde o to, že by se ti to nelíbilo, spíš naopak. Hrozně jsi se styděl, ale to já taky. Trapnější okamžik jsme spolu do té doby nezažili. Uklidňuji tě, že je to v pořádku, ale vidím, že jsi z toho celý rozpačitý a smutný. V tu chvíli tě mám ještě radši. Není krásnější, upřímnější a přirozenější způsob, jak ženě ukázat, co k ní cítíte.
Nakonec usínáme. Spolu. V objetí.

Naše první splynutí, duševní.

Na první, opravdový sex si musíme počkat.
Nevadí.
V tento den šlo o něco silnějšího, hlubšího. Jeden druhému jsme dokázali, že to myslíme vážně a máme se rádi.

Zcela upřímně a jasně.

Vaše Aite
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama