o jakém já je řeč

27. prosince 2015 v 18:44 | Aite
"Neřekl bych do tebe, že kouříš!" "Nevypadáš na to." "To bych do tebe neřekl!" "Tohle k tobě vůbec nesedí."


Pořád, pořád dokola. Nikdo by to do mě neřekl, všechny něčím překvapuju, nikdo nedokáže pochopit, že dokážu být taky pěkný číslo, i s tím mým slaďoučkým, roztomilým obličejem.
Nikdy nevím, jak reagovat na ty kecy, že jsem hrozně stydlivá, tichá, nekomunikativní. "Ty jsi takový stydlín, co?"

Ono je to totiž hrozně směšný, protože tohle o mně můžou tvrdit pouze lidi, kteří mě neznají. Pravdou totiž je, že jsem dost sprostá, hlasitá, zvrácená a bláznivá. Nejsme žádný zlatíčko, stydlivá holčička. A chápu, že je to pro spoutu lidí nepochopitelný, protože se před nima takhle často prezentuju. Řekla bych, že jsou mnou lidi často překvapení, když se začnu časem projevovat. Poznají mě jako milou, usměvavou holčinu, která rudne u každýho přímýho pohledu, takže časem nechápavě kroutí hlavou nad cigaretou v mojí puse. (jak kdyby to byl nějaký hardcore.)

Na druhou stranu je zase směšný, když o vás každý říká, že nejste takový zlatíčko, na jaké vypadáte. A dělají z vás nejhorší slečnu ve městě. To se prostě časem mění váš pohled na mě.

Jedna věc mě ale nepřestává děsit. Nedokážu říct, určit, poznat, jaké mé já je to správné. Kdo vlastně doopravdy jsem. Ta stydlivka či rádoby drsňačka?


Tenhle článek nemá nějaký hlubší smysl, jen jsem viděla téma týdne a vybavila si fakt, který je vlastně dost směšný, protože ať už si myslí každý cokoliv, já sama nedokážu říct, jaké já vlastně jsem. Proto je tak neuvěřitelně hloupé, uvědomit si, jak moc se bojím toho, abych neztratila sama sebe. Jak ale můžete ztratit něco, o čem ani nevíte, jestli máte?a vy už jste své pravé já našli?


Aite
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 27. prosince 2015 v 18:58 | Reagovat

Kolikrát já jsem slyšela: ,,Hele, tohle bych do tebe teda fakt neřekla!"....vyloženě mě to unavuje, lidi se hold mění. Vím, že ostatní mě pomalu ani na té ulici nepoznají, asi proto, že mám místo své barvy vlasů, na hlavě 4 chemické. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama