Všechno nejlepší, lásko

24. července 2015 v 21:03 | Aite
V podledních dnech je konečně alespoň trochu rozumné počasí. A kdyby se ještě alespoň trošičku ochladilo a zůstalo to tak třeba týden, abychom si od toho horka všichni odpočinuli, bylo by to skvělý!
Dnes jsem byla hrozně líná, v podstatě mám pocit, že všichni v mém okolí měli takové "líné" pocity z dnešního dne. Takže se mi moc nechtělo vstávat, ale kamarádka (moje láska největší) slavila narozeniny, tak jsem ji chtěla překvapit. Okolo jedenácté jsem se konečně vypořádala z bytu, dojela do obchodního centra, abych ji nechala vytisknout naši společnou fotku a koupila rámeček. Teď se dostávám k něčemu, co mě opravdu naštvalo. Narazila jsem na balení dárků v nejmenovaném obchodním centru, tak si říkám, jo nechám jí tu fotku zabalit, určitě to bude vypadat lépe než ode mě. Tak kouknu na ceník a vidím 55 Kč za malé balení, to si říkám, že se asi posrali, ale nakonec řeknu fajn, co bych pro ni neudělala. Tak to nechám zabalit. Pozoruji slečnu, která se pokouší o něco jako balení a chce se mi brečet, to jsem si to vážně mohla zabalit sama. Byla nepříjemná, otrávená a to balení? Fakt jsem jako čuměla, za co těch 55 Kč bylo jako? A když to dobalila, tak mi na to nedala ani žádnou mašli, nic. Tak to už jsem si říkala, že ji asi pošlu do prdele nebo nevím. (Promiňte ty slova, ale já pracuji v Luxoru, kde je také možnost, nechat si něco zabalit - většinou tedy knihu - malé balení stojí 19 Kč a velké 29 Kč + k tomu normálně dáváme mašle, tak co to je?) Jela jsem tedy z obchodního centra domu, abych přidala mašličku a vyrazila koupit kytku. Mezitím jsem ještě volala princovi, abych se mu postěžovala, jak moc mě to naštvalo.
Přišla jsem ke kamarádce a ještě mluvila s princem, takže jsem nezazvonila a v tom na mě někdo ze zadu skočil. Nakonec jsme se překvapily navzájem.
Den jsem tedy strávila s kamarádkou, i když jsem tajně moc toužila potom, abych se mohla alespoň na chvilinku vidět s princem. Ale byl to její den a já jsem ráda, že ho strávila právě se mnou.


Aite
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Łuce Łuce | Web | 25. července 2015 v 19:14 | Reagovat

Škoda, už som si myslela, že narodky mal Malý princ :-D Ale aj tak si mala super deň. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama