Jméno blogu - oblíbená píseň

19. srpna 2014 v 9:41
Včera ráno jsem měla rozepsaný článek k tématu týdne - "Oblíbená píseň", bohužel jsem ho nestihla dopsat a téma týdne se změnilo, jelikož bylo pondělí. I tak jsem se ale rozhodla článek k tomuto tématu napsat, protože se mi celkem zalíbil.
Když si pustím nějakou píseň, kterou si okamžitě oblíbím, mám v sobě smíšené pocity. Hrozně moc bych se chtěla o tuhle písničku podělit, ale zároveň nechci, aby ji dotyčný poslouchal taky, většinou.
U mých oblíbených písniček to ještě není takový problém, ale když se například jedná o mou NEJOBLÍBENĚJŠÍ písničku?
Ráda ji člověku pošlu, ale nesnáším, když ji pak okamžitě někde sdílí se slovy, jak je to JEHO oblíbená písnička. Prostě nemám ráda, když se musím dělit o věci, co mi jsou k srdci nejblíž a jsou moje. Nebo jsem si je aspoň přivlastnila.
Mám spoustu oblíbených písní a už včera jsem přemýšlela, že bych se podělila se svojí nejoblíbenější písní. Hned mi ale došlo, že by to nešlo, protože i kdyby se zalíbila jednoumu člověku, tak by mě to štvalo, i když bych o tom nevěděla. Tohle dává docela smysl.
Dál jsem se tedy rozmýšlela nad mými oblíbenými písněmi, ale to jsem se zase nemohla rozhodnout pro jakou. Tak jsem nakonec dostala nápad.
Nejvíc by se k tématu, článku i do blogu hodil článek, kde pochopíte, kde jsem přišla na jméno blogu. Možná ho většina z vás ani pořádně nepřečetla, protože je bez mezer jeho název dost nepřehledný. Každopádně vám sem jen tak pro zajímavost vložím píseň, podle které jsem blog pojmenovala. Je to zároveň jedna z mých nejoblíbenějších kapel.

And the snakes start to sing .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 19. srpna 2014 v 10:02 | Reagovat

ked niekomu pošlem piesen, ako ju môže zdieľať že je jeho? :D podľa mna obľubena pesnička je niečo viac ako len song čo sa mi páči, sú to spomienky, backstory, pocity a nie len pekna melodia :)
super článok :)

2 andthesnakesstarttosing andthesnakesstarttosing | 19. srpna 2014 v 10:22 | Reagovat

[1]: To máme stejný názor. Já svou nejoblíbenější píseň poslouchám skoro dva roky a pořád mě překvapuje. Můžu ji poslouchat, když jsem veselá nebo smutná, je mi prostě hrozně blízká. A děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama